Незвичні підказки:

Створюємо цікавий квест

для дітей

У світі квестів та пригод кожна підказка - це ключ до захоплюючего сюжету.


Різноманітність та оригінальність підказок

можуть значно підняти інтерес учасників і зробити квест незабутнім.

Розділ 1
Створення цiкавих пiдказок:
Чому це так важливо

Створення головоломок та завдань для домашніх квестів - це унікальна можливість ввести елементи навчання та розваги в активності з дітьми. Різноманітні завдання допоможуть розвивати їхнє логічне мислення, математичні навички та креативність. Давайте розглянемо кілька незвичайних ідей разом з прикладами для натхнення.

Розділ 2
Ідеї для створення підказок
  • Шифровані слова:
Запропонуйте учасникам розшифрувати слова чи фрази за допомогою будь-якого шифру. Не варто зупинятися на звичайних цифрах, типу Азбуки Морзе, Цезаря і т. п.


Спробуйте створити свій власний варіант - це може бути Шифр запахів, де Лимон - це буква Л, Шоколад - Ш, Часник - Ч і т.п.


Або Шифр Кольорів, в якому кожна буква буде відповідати певному кольору або комбінації кольорів, наприклад червоний-це А, а червоний і зелений-це Б

  • Звукові підказки
Використовуйте аудіозаписи або звукові ефекти, щоб зробити власну підказку.

Включить в підказку аудіозапис дощу - він може вказувати на балкон або ванну кімнату, звук хропіння, може вказувати на ліжко, звук дзівнка в двері - на вхід

  • Сховані слова в тексті
Вставте в текст підказок приховані слова, які разом утворюють ключову фразу чи інструкцію.

Наприклад: У глибокому лісі, поміж височезних шукайте дерев, де сонячні слідуючу промені танцювали серед підказку вершин, пролягала таємнича під стежинка, вкрита столом опалим листям

  • Перемішані Карти
Напишіть на гральних картах букви і перемішайте карти. Щоб прочитати підказку, гравцям потрібно буде скласти карти в правильному порядку.

  • Акваріум з підказкою
Якщо у вас є акваріум, його також можна використовувати як схованку. Сховайте підказку в акваріумі з рибками. Учасникам потрібно буде проявити винахідливість, щоб дістатися до неї.

  • Математичні Коди
Створіть головоломки, використовуючи математичні вирази, які діти повинні розгадати. Наприклад, буква А =8, Б = 15, В = 23. Розгадуючи прості приклади, гравці розгадають вашу підказку.

  • Загадки з годинником
Намалюйте на циферблаті букви і складіть свою підказку, де 14.00 буде відповідати, наприклад букві Б, а 21.00-букві А

  • Підказки з анаграмами
Створіть анаграми слів, і діти повинні розгадати їх, щоб дізнатися наступну підказку. Наприклад, з слова "КРАН" можна скласти "НАКР".

  • Подорож часом
Створіть підказки, які відправлять дітей у минуле чи майбутнє. Наприклад, "Наступну підказку ти знайдеш там, де вранці..." або" Наступну підказку ти знайдеш поруч з предметом, який ти хочеш отримати (оновити)"

  • Повітряні кулі

Можна заховати записки з літерами підказки в повітряних кулях. Гравцям потрібно буде лопати кульки та знаходити букви, щоб скласти слово цілком.


Або можна надути кульки і написати на кожній кульці по одній букві слова, яке гравцям потрібно знайти. Потім здуйте кулі. Щоб прочитати підказку, гравцям потрібно здогадатися, що кулі потрібно знову надути.

Заключення
Підказки для квесту як спосіб занурення в пригоди
Створення домашніх квестів -це чудовий спосіб провести час з сім'єю та друзями. Захоплюючі пригоди, цікаві підказки і радісні посмішки - ось що робить квести по-справжньому особливими.

Однак, якщо ви не маєте часу створювати підказки самостійно та хочете скористатися готовими пригодами, наша команда пропонує вам можливість придбати один з наших захоплюючих квестів. Ми вже про все потурбувалися!

Пориньте у світ загадок, головоломок і веселощів, не турбуючись про створення всього з нуля. Купівля квесту-це прекрасний та легкий спосіб зробити яскраву і незабутню пригоду.
Нехай кожна дитина стане героєм
своєї власної пригоди!
Оберіть свою пригоду